32
22.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Złomu jak na policyjnym parkingu.
(2020.08.23)

info

1  
  0
Jak się zachowuje przeciętny polski kierowca? Spojrzy w lewo. .. spojrzy w prawo. .. spojrzy znowu w lewo, i nic.
(2020.08.23)

info

2  
  0
Tam masz wszystko a i laweta blisko.
(2020.08.23)

info

2  
  0
Co za ludzie tam mieszkają. Jeden psa kupił, szwagier nazwał a na koniec go rozjechał.
(2020.08.23)

info

2  
  0
Nowy Dwór Elbląski ma nawet wójta.
(2020.08.23)
Droga niby tylko krajowa, za to wieś powiatowa.
(2020.08.23)
Policja jest beznadziejna z tymi mandatami
(2020.08.23)

info

3  
  0
@Jan.h.k - Zielona Góra i Nowa Sól to tak jakby porównać nasz region, gdzie psy zadami szczekają do Tych i Bielska Białej.
(2020.08.23)
ajsrew atrebuh ot mada okris izdeis.
(2020.08.23)

info

1  
  1
@ Joanna. jj - jak dozyjesz to tez bedziesz staruchem. Juz widze te zmarszczki, zad jak garaz i obwisle cycki.
(2020.08.23)

info

3  
  0