A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Złomu jak na policyjnym parkingu.
Jak się zachowuje przeciętny polski kierowca? Spojrzy w lewo. .. spojrzy w prawo. .. spojrzy znowu w lewo, i nic.
Tam masz wszystko a i laweta blisko.
Co za ludzie tam mieszkają. Jeden psa kupił, szwagier nazwał a na koniec go rozjechał.
Nowy Dwór Elbląski ma nawet wójta.
Droga niby tylko krajowa, za to wieś powiatowa.
Policja jest beznadziejna z tymi mandatami
@Jan.h.k - Zielona Góra i Nowa Sól to tak jakby porównać nasz region, gdzie psy zadami szczekają do Tych i Bielska Białej.
ajsrew atrebuh ot mada okris izdeis.
@ Joanna. jj - jak dozyjesz to tez bedziesz staruchem. Juz widze te zmarszczki, zad jak garaz i obwisle cycki.