UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Godność człowieka to bezpie - minusują Cię staruchy, które za komuny swoją młodość spędziły na staniu w kolejce za pomarańczami, a teraz mówią, ze wiedza co to życie. Im dziurawe drogi wystarcza, bo to nie ma godności człowieka; )

Joanna.jj

Anuluj