UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Godność człowieka to bezpie - minusują Cię staruchy, które za komuny swoją młodość spędziły na staniu w kolejce za pomarańczami, a teraz mówią, ze wiedza co to życie. Im dziurawe drogi wystarcza, bo to nie ma godności człowieka; )
Joanna.jj