UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Możecie mnie minusowa, ale chce to powiedzieć głośno. GDDKiA to mordercy urzędowi mający krew na rękach wielu kierowców. Droga krajowa o takim natężeniu ruchu powinna być 4 pasmowa, przewidywalna, bezkolizyjna i bezpieczna. Ten kierowca miał dziś wiele szczęścia, że jego samochód bezwładnie nie wjechał w innego uczestnika ruchu, czy drzewo. Gdyby ta sytuacja miała miejsce na drodze ekspresowej to jedyne samochód wpadłby na barierki i dużych szkód by nie było. Raz jeszcze apeluję o wstrzymanie inwestycji „prostowania zakrętów” i wybudowania bezpiecznej i bezkolizyjnej drogi klasy S, bo nasz region zasługuje na rozwój, a MY- jego mieszkańcy na bezpieczeństwo!
Godność człowieka to bezpie