Wybrany wątek opinii

100% prawdy o budowie ekspresówki na trasie Malbork- Elbląg. Znam Zieloną Górę i Nową Sól jak własną kieszeń, mało co się tam działo. Rok po otwarciu S3,który połączył te miasta był taki BUM inwestycyjny, że aż miło. Chętniej firmy zaczęły współpracować między-miastami, zwiększył się ruch i liczba mieszkańców. GDDKiA, razem z obecną władza robią w konia region Warmi i Mazur aż miło! Wielu młodych pracy nie możne znaleźć, bo tu już mało która firma istnieje. Obudźcie się ludzie! Bez inwestycji nie ma dobrobytu!
Jan.h.k (2020.08.22)
@Jan.h.k - Zielona Góra i Nowa Sól to tak jakby porównać nasz region, gdzie psy zadami szczekają do Tych i Bielska Białej.
(2020.08.23)
Powrót do komentarzy