UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Możecie mnie minusowa, ale chce to powiedzieć głośno. GDDKiA to mordercy urzędowi mający krew na rękach wielu kierowców. Droga krajowa o takim natężeniu ruchu powinna być 4 pasmowa, przewidywalna, bezkolizyjna i bezpieczna. Ten kierowca miał dziś wiele szczęścia, że jego samochód bezwładnie nie wjechał w innego uczestnika ruchu, czy drzewo. Gdyby ta sytuacja miała miejsce na drodze ekspresowej to jedyne samochód wpadłby na barierki i dużych szkód by nie było. Raz jeszcze apeluję o wstrzymanie inwestycji „prostowania zakrętów” i wybudowania bezpiecznej i bezkolizyjnej drogi klasy S, bo nasz region zasługuje na rozwój, a MY- jego mieszkańcy na bezpieczeństwo!
Godność człowieka to bezpie