Wybrany wątek opinii

Ten Pytliński powinien połączyć siły z naszą piątkową felietonistką. Elbląg byłby jak Nowy Jork, a przy okazji by odkryli jakiegoś mamuta w parku planty
(2020.08.20)
Sam mamut hihi. Kto tradycji nie szanuje niech nas w d. .. e pocaluje. to nie po chrzescijansku zniszczyc historie. brawo poszukiwacze brawo. muzeum do dymisji ale wstyd.
(2020.08.21)
Powrót do komentarzy