UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Latarnik - Lepiej kawe pic i nie miec ludzi na muzeum niz bylby tlok i halas. siedziec cichutko jak myszka.
@Latarnik - Lepiej kawe pic i nie miec ludzi na muzeum niz bylby tlok i halas. siedziec cichutko jak myszka.