16
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To pan Michał S. się nie wyspal; ))
CH (2020.08.19)

info

3  
  0
Nie wiem jak dla kogo. .. - jak dla mnie takie estakady pasują w mieście. W jakiś sposób zmienia architekturę miejską / niema takiej monotonii / szczególnie w zimę. .. .
C...E. (2020.08.19)

info

4  
  3
@{Jak ktoś ma możliwość zainstalowania OZE, to elektryczność będzie w sam raz}, - zależy co zaliczysz do tego OZE. By zapewniło ci wystarczalność przy ogrzewaniu to tylko wiatrak, który się zamortyzuje po 200 latach, fotovoltaika zwróciła by się może za 150 lat.
(2020.08.19)

info

0  
  2
Wisi, wisi. Nad Komeńskiego pomiędzy szpitalami
(2020.08.19)

info

0  
  0
Żebyś się nie zdziwił.
Zbychu (2020.08.20)
W końcu coś zaczęło się dziać na Królewieckiej. Teraz pora na chodniki i wymianę nawierzchni. Może ktoś w ratuszu się tym zainteresuje. Jest to przecież jedna z głównych ulic naszego miasta.
Zatroskany Elblążanin (2020.09.03)

info

1  
  0