UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@{Jak ktoś ma możliwość zainstalowania OZE, to elektryczność będzie w sam raz}, - zależy co zaliczysz do tego OZE. By zapewniło ci wystarczalność przy ogrzewaniu to tylko wiatrak, który się zamortyzuje po 200 latach, fotovoltaika zwróciła by się może za 150 lat.


Anuluj