UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu coś zaczęło się dziać na Królewieckiej. Teraz pora na chodniki i wymianę nawierzchni. Może ktoś w ratuszu się tym zainteresuje. Jest to przecież jedna z głównych ulic naszego miasta.

Zatroskany Elblążanin

Anuluj