UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu coś zaczęło się dziać na Królewieckiej. Teraz pora na chodniki i wymianę nawierzchni. Może ktoś w ratuszu się tym zainteresuje. Jest to przecież jedna z głównych ulic naszego miasta.
Zatroskany Elblążanin