UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem jak dla kogo. .. - jak dla mnie takie estakady pasują w mieście. W jakiś sposób zmienia architekturę miejską / niema takiej monotonii / szczególnie w zimę. .. .

C...E.

Anuluj