UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@{Jak ktoś ma możliwość zainstalowania OZE, to elektryczność będzie w sam raz}, - zależy co zaliczysz do tego OZE. By zapewniło ci wystarczalność przy ogrzewaniu to tylko wiatrak, który się zamortyzuje po 200 latach, fotovoltaika zwróciła by się może za 150 lat.