UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W końcu coś zaczęło się dziać na Królewieckiej. Teraz pora na chodniki i wymianę nawierzchni. Może ktoś w ratuszu się tym zainteresuje. Jest to przecież jedna z głównych ulic naszego miasta.

Zatroskany Elblążanin