20
18.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Myślał, że to ziele angielskie, a to ziele kolumbijskie było
Sherlock (2020.08.18)
pewnie ja sobie wstrzykiwał jak to sie kiedys zartowalo, ale dzisiaj to chyba juz mozliwe
(2020.08.18)

info

0  
  0
to coś powino być legalne od 22 ? 25 ? takiego żeby jednak ludzie mieli trochę rozumku, roku życia w sensie palenie i kupowanie w odpowiednich lokalach, a posiadanie legalne na ulicy max 2g za każdy gram więcej 1000zł mandatu, uprawa do 5 roślin za wykupieniem rocznej licencji w ratuszu - 500zł tak aby nikt nikogo nie oskarżył, za palenie na ulicy 500zł mandat, nie oszukujmy sie, ten kto pali bedzie palił nowych ludzi do tego nie przekonacie nawet w sumie nie próbują bo i po co ?, karać prawdziwych mafiozów i skorumpowanych polityków wysyłać na roboty niewolnicze, a zaoszczędzony czas i środki wykorzystać na inne cele, ale te skorumpowane i zabetonowane państwo robi dokładnie na odwrót, generalnie to wiadomo lepiej nie palić tak samo jak nie pić, wybierz sport tak jak ja :)pozdrawiam
007 (2020.08.18)

info

3  
  0
najgorsze jest jak se podaja te strzykawki i to nie myja rak potem milicja myje klamki na klatce schodowej
(2020.08.18)

info

0  
  0
Nareszcie czuję się bezpieczniej; -)
(2020.08.18)

info

0  
  0
Stul sie prostaku.
(2020.08.19)
@Sherlock - kolumbijskie to koka. .. .tutaj to włoszczyzna holandii
(2020.08.19)
na cwe low nię za kraty z gno jem
(2020.08.19)

info

0  
  2
Są ludzie i ludziska, są mądrzy i mądrale, są prości i prostaki. Wszystkich poznamy po tym jak mówią, albo jak piszą. Proponuję zachować spokój i zobaczyć co z tego wyniknie. Naprawdę lepiej jest rozmawiać "face to face"a nie "fake to fake".
(2020.08.20)

info

0  
  0
To chyba miasta ci się pomyliły? Gangsterów w Elblągu? W Polsce ich brak a co dopiero u nas. .. Chyba się za dużo Vegi naogladałes
Hske (2020.08.22)