Wybrany wątek opinii
złapcie prawdziwych gangsterów nie dzieci
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
To chyba miasta ci się pomyliły? Gangsterów w Elblągu? W Polsce ich brak a co dopiero u nas. .. Chyba się za dużo Vegi naogladałes
Do moderacji
Odpowiedz
0
1