Wybrany wątek opinii

złapcie prawdziwych gangsterów nie dzieci
(2020.08.18)
To chyba miasta ci się pomyliły? Gangsterów w Elblągu? W Polsce ich brak a co dopiero u nas. .. Chyba się za dużo Vegi naogladałes
Hske (2020.08.22)
Powrót do komentarzy