16-latek został zatrzymany wczoraj (17 sierpnia) na ulicy Daszyńskiego w Elblągu. Policjanci znaleźli przy nim dwa zawiniątka foliowe z marihuaną. Funkcjonariusze przekazali nastolatka matce. Za posiadanie narkotyków 16-latek odpowie przed sądem rodzinnym. Trwa ustalanie, skąd nieletni miał te środki. Za udzielanie narkotyków małoletniemu grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.