UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to coś powino być legalne od 22 ? 25 ? takiego żeby jednak ludzie mieli trochę rozumku, roku życia w sensie palenie i kupowanie w odpowiednich lokalach, a posiadanie legalne na ulicy max 2g za każdy gram więcej 1000zł mandatu, uprawa do 5 roślin za wykupieniem rocznej licencji w ratuszu - 500zł tak aby nikt nikogo nie oskarżył, za palenie na ulicy 500zł mandat, nie oszukujmy sie, ten kto pali bedzie palił nowych ludzi do tego nie przekonacie nawet w sumie nie próbują bo i po co ?, karać prawdziwych mafiozów i skorumpowanych polityków wysyłać na roboty niewolnicze, a zaoszczędzony czas i środki wykorzystać na inne cele, ale te skorumpowane i zabetonowane państwo robi dokładnie na odwrót, generalnie to wiadomo lepiej nie palić tak samo jak nie pić, wybierz sport tak jak ja :)pozdrawiam
007