UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chyba miasta ci się pomyliły? Gangsterów w Elblągu? W Polsce ich brak a co dopiero u nas. .. Chyba się za dużo Vegi naogladałes

Hske

Anuluj