UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba miasta ci się pomyliły? Gangsterów w Elblągu? W Polsce ich brak a co dopiero u nas. .. Chyba się za dużo Vegi naogladałes
Hske
To chyba miasta ci się pomyliły? Gangsterów w Elblągu? W Polsce ich brak a co dopiero u nas. .. Chyba się za dużo Vegi naogladałes
Hske