UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Są ludzie i ludziska, są mądrzy i mądrale, są prości i prostaki. Wszystkich poznamy po tym jak mówią, albo jak piszą. Proponuję zachować spokój i zobaczyć co z tego wyniknie. Naprawdę lepiej jest rozmawiać "face to face"a nie "fake to fake".