Wybrany wątek opinii

Najbardziej w paleniu marihuany szkodzi policja i wymiar "sprawiedliwości"robiac z niewinnych ludzi przestepcow. Gorzej niz w Iranie za alkohol. Za takie cos nawet na Bialorusi tyle nie grozi co u nas za trawe.
szimurina (2020.08.18)
Stul sie prostaku.
(2020.08.19)
Powrót do komentarzy