UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej w paleniu marihuany szkodzi policja i wymiar "sprawiedliwości"robiac z niewinnych ludzi przestepcow. Gorzej niz w Iranie za alkohol. Za takie cos nawet na Bialorusi tyle nie grozi co u nas za trawe.
szimurina