UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Legalizacja i opodatkować marihuanę! Będą pieniądze ja rozwój kraju, bo jak widać, kto chce ten kupuje. A kupuje baaaaardzo wielu!

Gosc3228

Anuluj