UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny sukces Elbląskich policjantów. Pewnie miał przy sobie ogromną ilość 2g. .. A bezkarni pedofile w sutannach dalej robią swoje i są pod ochronką. Chory system, a będzie jeszcze gorzej

Ja.

Anuluj