UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wojcio90 - prośba; nie komentujcie!!!tam zginęlo 7-io letnie dziecko. zostawcie to do wyjaśnienia!!!oskarżanie kogokolwiek, głupie dociekania itd. daajcie spokój!!!!!
@Wojcio90 - prośba; nie komentujcie!!!tam zginęlo 7-io letnie dziecko. zostawcie to do wyjaśnienia!!!oskarżanie kogokolwiek, głupie dociekania itd. daajcie spokój!!!!!