UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wojcio90 - prośba; nie komentujcie!!!tam zginęlo 7-io letnie dziecko. zostawcie to do wyjaśnienia!!!oskarżanie kogokolwiek, głupie dociekania itd. daajcie spokój!!!!!


Anuluj