Wariactwo na tej 7S, wszystkim się spieszy, przejeżdżałam, widziałam, to straszna tragedia,emerytka
Wariactwo na tej 7S, wszystkim się spieszy, przejeżdżałam, widziałam, to straszna tragedia,