Śmiertelny wypadek na S7 pod Nowym Dworem Gdańskim

55
14.08.2020
Śmiertelny wypadek na S7 pod Nowym Dworem Gdańskim
Zdjęcie wypadku z drona. Fot Mikołaj Sobczak
Śmiertelny wypadek na drodze ekspresowej S7 między Gdańskiem i Nowym Dworem Gdańskim. Jak informuje Dziennik Bałtycki zderzyły się 3 samochody. Zginęły 2 osoby, a kolejne 2 zostały ranne. Do wypadku doszło w piątek (14.08) ok. godz. 14.40. W akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w Stawidłach. Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana ze względu na konieczność lądowania śmigłowca LPR. Służby zorganizowały objazd - jadąc od Gdańska zaraz za Wisłą, w miejscowości Dworek, drogami lokalnymi przez miejscowości Ostaszewo i Lubieszewo, przez Orłowo i do Nowego Dworu Gdańskiego. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.30.

oprac.daw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda ludzi, ale jak patrzę jak warszfka nagina nad morze i to co niektórzy wyprawiają na drodze to ręce opadaja.
Wojcio90 (2020.08.14)
Niee to elblongi
(2020.08.14)
Wojcio90 O Warszawie to się tobie nawet nie śniło
(2020.08.14)
@Wojcio90 - Akurat to był przeciwny kierunek.
(2020.08.14)
Śmieszny słoiku jesteś
Muchozol (2020.08.14)
To wyobraź sobie że z nad morza to Warszawy też muszą jakos wrócić
Wojcio90 (2020.08.14)
@Wojcio90 - Do*
Wojcio90 (2020.08.14)
Poziom komentarzy niesamowity. Pochodzą zapewne od ludzi, którzy są asami kierownicy, a za takich uważa się 85% polskich kierowców. .. Szkoda dwóch istnień ludzkich. .. Jeszcze parę godzin temu mieli marzenia, cele, pragnienia, bliskich. ..
pilots (2020.08.14)
@pilots - .. .i zdecydowanie brak wyobraźni, za ciężką nogę a może i podbity dowód rejestracyjny, za kostkę masła. Szkoda to jak krowa w pole wejdzie. A żal jedynie tych którzy nie zawinili. Sprawcy, o ile jest ofiarą śmiertelną, niech mu ziemia lekką będzie, przynajmniej już więcej krzywdy nikomu nie uczyni.
BoTak! (2020.08.14)
Pilota Ma racje zbędne i głupie komentarze. Przeczytajcie kłuto zginął aż łezka sieci oku kręci 7 lat chłopiec i 31 lat kobieta, mieli przyszłość przed sobą a tu świeczka zgasła. Przykre i tyle tym bardziej tobą nich wjechało rozpędzone auto. Niech kazdy oceni sam swoje umiejętności, jeżdżę dużo i codziennie widzę mistrzów prostej I to nie tylko z Warszawy
....., (2020.08.14)