UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na starej 7 ginęli ludzie przez prędkość, brawurę, alkohol na nowej S7 giną ludzie z tych samych powodów, myślę że tylko drastyczne podniesienie kwot mandatów uspokoi polaków za kółkiem powinny być adekwatne do zarobków, powiedzmy 1/4 wypłaty a po spowodowaniu wypadku pod wpływem % odebranie pojazdu i przez 5 lat comiesięczna wpłata na rzecz fundacji wspierających ofiary wypadków i myślę że już w następnym pokoleniu kierowcy będą jeździć jak w Skandynawii czy w krajach Beneluksu. a wiadomo za recydywę więzienie
JiL