A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
średniowiecze
Oglądam codziennie na fb grupę ks Rafala. .. podziwiam mlodziez i mlodziez plus; )za przejscie tej trasy
dwa posty wyzej masz mylne pojecie o sredniowieczu
XXI wiek
Taka pielgrzymka, to jasny promyk w tych naszych smutnych czasach, smutnych jak w stanie wojennym. Proszę pozdrowić Ojca Dyktatora.
No to poszli się spotkać z Bogiem, czy z Maryją? Zdecydujcie się w końcu. Czy w katolicyzmie Maryja jest bogiem? Trudno zrozumieć, o co chodzi w tym katolicyzmie. Jednak wolę chrześcijaństwo.
@zającpoziomka - To prawda, niestety modlitwa zu nie ma ic do rzeczy. Kosciol kosciolowi, panstwo panstwu.
Niestety u nas kosciol w sposob bezprecedensowy i wulgarny steruje polskim panstwem.
Piechotą wracać nie będą, więc niech nie niosą z sobą koronę z wirusem.
Nie obraźcie się, ale uwstecznianie postępu naszego narodu, zaplanowane przez kler, trwa nadal w najlepsze. No ale w jakim kraju znajdą tylu sprzymierzeńców wśród narodu? Dlatego właśnie wybrali od wiekółw Polskę. Ta kula u nogi rozwoju Państwa Polskiego nie odczepi się nigdy.
Wiara i tradycja