Wybrany wątek opinii

Bardzo prosze zeby na błoniach pod klasztorem odbyli 2 tygodniowa kwarantanne zanim wrócą do Elbląga!!!
(2020.08.11)
Piechotą wracać nie będą, więc niech nie niosą z sobą koronę z wirusem.
myk (2020.08.12)
Powrót do komentarzy