Wybrany wątek opinii
Bardzo prosze zeby na błoniach pod klasztorem odbyli 2 tygodniowa kwarantanne zanim wrócą do Elbląga!!!
Do moderacji
Odpowiedz
23
16
Piechotą wracać nie będą, więc niech nie niosą z sobą koronę z wirusem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3