Wybrany wątek opinii

No i super. Szczęść Wam Boże! Elbląg potrzebuje modlitwy.
Adwersarz (2020.08.11)
@Adwersarz - Zostaw Elbląg w spokoju ty zaś potrzebujesz więcej relaksu, wypoczynku albo szybkiej konsultacji z psychologiem.
zającpoziomka (2020.08.11)
@zającpoziomka - To prawda, niestety modlitwa zu nie ma ic do rzeczy. Kosciol kosciolowi, panstwo panstwu. Niestety u nas kosciol w sposob bezprecedensowy i wulgarny steruje polskim panstwem.
Skdkdkdkddk (2020.08.12)
Powrót do komentarzy