Wybrany wątek opinii
No i super. Szczęść Wam Boże!
Elbląg potrzebuje modlitwy.
Do moderacji
Odpowiedz
26
17
@Adwersarz - Zostaw Elbląg w spokoju ty zaś potrzebujesz więcej relaksu, wypoczynku albo szybkiej konsultacji z psychologiem.
Do moderacji
Odpowiedz
22
14
@zającpoziomka - To prawda, niestety modlitwa zu nie ma ic do rzeczy. Kosciol kosciolowi, panstwo panstwu.
Niestety u nas kosciol w sposob bezprecedensowy i wulgarny steruje polskim panstwem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5