UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taka pielgrzymka, to jasny promyk w tych naszych smutnych czasach, smutnych jak w stanie wojennym. Proszę pozdrowić Ojca Dyktatora.


Anuluj