A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To już raczej nie ma nic wspólnego z wiarą i tradycją, a z ciemnogrodem i zacofaniem.
A tak swoją drogą to bardzo odpowiedzialni ci katolicy - w tych czasach pchać się w wielkie skupisko ludzi BRAWO.
Tylko jak się zarazicie to nie wasza wiara będzie was ratować tylklo prawdziwi Bogowie - LEKARZE, RATOWNICY I PIELĘGNIARKI. !!!!
Jaka wiara? Jaka tradycja? Kiedyś tradycją było trzymanie psa na łańcuchu w 30 stopniowym upale. To teraz też mamy tak robić bo to tradycja.
Wiata tak, tradycja tak, ale nie w dobie pandemii. Skoro slynne koncerty organowe moga byc online, to pielgrzymka też
Księża nie wypraszający ludzi bez maseczek ze mszy, powinni być surowo karani. Niby wykształceni ludzie, a takie lekceważenie, masakra.
same znawczyki tutaj. .co Boga w sercu nie mają, będę się za was modlił, bo pobłądziliście.
no i powrócą z Bożym błogosławieństwem, koronawirusem i poczętym bambini
@Adversae res admonent religion - Kleru w sercu nie mamy, nie myl z Bogiem.
@Adversae res admonent religion - Mówisz o Bogu, a pewnie pomodlisz się do Maryi.
czczę Boga i Maryję. Tobie za to brakuje podstawowej wiedzy o dogmatach kolego.
"znafczyki"wszędzie. .