29
11.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To już raczej nie ma nic wspólnego z wiarą i tradycją, a z ciemnogrodem i zacofaniem. A tak swoją drogą to bardzo odpowiedzialni ci katolicy - w tych czasach pchać się w wielkie skupisko ludzi BRAWO. Tylko jak się zarazicie to nie wasza wiara będzie was ratować tylklo prawdziwi Bogowie - LEKARZE, RATOWNICY I PIELĘGNIARKI. !!!!
Limo (2020.08.12)

info

5  
  4
Jaka wiara? Jaka tradycja? Kiedyś tradycją było trzymanie psa na łańcuchu w 30 stopniowym upale. To teraz też mamy tak robić bo to tradycja.
(2020.08.12)
Wiata tak, tradycja tak, ale nie w dobie pandemii. Skoro slynne koncerty organowe moga byc online, to pielgrzymka też
(2020.08.12)
Księża nie wypraszający ludzi bez maseczek ze mszy, powinni być surowo karani. Niby wykształceni ludzie, a takie lekceważenie, masakra.
(2020.08.12)

info

3  
  0
same znawczyki tutaj. .co Boga w sercu nie mają, będę się za was modlił, bo pobłądziliście.
Adversae res admonent religion (2020.08.12)
no i powrócą z Bożym błogosławieństwem, koronawirusem i poczętym bambini
(2020.08.12)

info

3  
  1
@Adversae res admonent religion - Kleru w sercu nie mamy, nie myl z Bogiem.
(2020.08.12)
@Adversae res admonent religion - Mówisz o Bogu, a pewnie pomodlisz się do Maryi.
(2020.08.12)
czczę Boga i Maryję. Tobie za to brakuje podstawowej wiedzy o dogmatach kolego. "znafczyki"wszędzie. .
Adversae res admonent religion (2020.08.14)