UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to poszli się spotkać z Bogiem, czy z Maryją? Zdecydujcie się w końcu. Czy w katolicyzmie Maryja jest bogiem? Trudno zrozumieć, o co chodzi w tym katolicyzmie. Jednak wolę chrześcijaństwo.


Anuluj