UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to poszli się spotkać z Bogiem, czy z Maryją? Zdecydujcie się w końcu. Czy w katolicyzmie Maryja jest bogiem? Trudno zrozumieć, o co chodzi w tym katolicyzmie. Jednak wolę chrześcijaństwo.
No to poszli się spotkać z Bogiem, czy z Maryją? Zdecydujcie się w końcu. Czy w katolicyzmie Maryja jest bogiem? Trudno zrozumieć, o co chodzi w tym katolicyzmie. Jednak wolę chrześcijaństwo.