UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zostawicie chłopakowi prawo jazdy to nie szczęśliwy wypadek. Droga zarośnięta jak w puszczy, ograniczona widoczność. A ciągnik z przyczepą to nie zwinna osobówka. Bez prawka nie będzie pracy na roli i może skończyc pod sklepem

Wkwk