UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siódemka jako droga ekspresowa ma zakaz poruszania się takich pojazdów, A oni muszą gdzieś przejechać nad rzeką Elbląg więc np. z Helenowa do Nowego Pola jadą przez Elbląg, wcześniej jechali drogą krają nr 7.