UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SĄ TAKIE KONKURSY z WORDu i jednym z pucharów był ufundowany z komendy. Brałem w takim udział i tam był podstawiony policjant, niby przeszkolony. Nie zdobył pierwszego miejsca a pod niego było wszystko ustawione razem ze wcześniejszym przygotowaniem. Kicha okrutna ale dostał tam jakiś śmieszny puchar tyle że nie ten od komendanta policji na który był wystawiony. Wstyd na cały Elbląg bo każdy wiedział ocb.