UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zostawicie chłopakowi prawo jazdy to nie szczęśliwy wypadek. Droga zarośnięta jak w puszczy, ograniczona widoczność. A ciągnik z przyczepą to nie zwinna osobówka. Bez prawka nie będzie pracy na roli i może skończyc pod sklepem
Wkwk