A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zlikwidować parking handlarzy przy rynku!!! czy ktoś w tym mieście się tym zajmie?? lewizna lewiznę pogania a normalni ludzie nie maja gdzie stawiac aut.
Na wysepce przy garażach i tam akurat można parkowax
@Sasiadd - Dobrze, że stał samochód a nie jakiś spacerowicz. Na prostej drodze rypnął bo miał trzy koła zamiast czterech. A na trojkolowcu jechał pierwszy raz i to też o czyms swiadczy
A ci nic nie potrafią robić tylko mandaty wypisywać, co za ciule
A samolot latał i warczał czy nie bo nikt nie pisał
No auto pięknie stoi na calym chodniku, piesi muszą zejsč na ulice i ryzykowac potrąceniem, tylko w Emblagu", brawo wszystkie sluzby
@Kira1 - W Elblągu to chyba wszędzie można parkować jest przyzwolenie "władzy"i mieszkańców.
Dokładnie
a co z tym zaparkowanym na całym chodniku autem i jego durnym właścicielem????
a policja i straż dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!