38
10.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zlikwidować parking handlarzy przy rynku!!! czy ktoś w tym mieście się tym zajmie?? lewizna lewiznę pogania a normalni ludzie nie maja gdzie stawiac aut.
(2020.08.10)
Na wysepce przy garażach i tam akurat można parkowax
Kira1 (2020.08.10)
@Sasiadd - Dobrze, że stał samochód a nie jakiś spacerowicz. Na prostej drodze rypnął bo miał trzy koła zamiast czterech. A na trojkolowcu jechał pierwszy raz i to też o czyms swiadczy
Krol (2020.08.10)
A ci nic nie potrafią robić tylko mandaty wypisywać, co za ciule
(2020.08.10)

info

1  
  8
A samolot latał i warczał czy nie bo nikt nie pisał
Ciekawy (2020.08.10)

info

11  
  1
No auto pięknie stoi na calym chodniku, piesi muszą zejsč na ulice i ryzykowac potrąceniem, tylko w Emblagu", brawo wszystkie sluzby
Sluzba nie druzba (2020.08.10)
@Kira1 - W Elblągu to chyba wszędzie można parkować jest przyzwolenie "władzy"i mieszkańców.
(2020.08.11)
Dokładnie
(2020.08.11)
a co z tym zaparkowanym na całym chodniku autem i jego durnym właścicielem????
(2020.08.11)

info

8  
  0
a policja i straż dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!
(2020.08.11)

info

7  
  0