Wybrany wątek opinii

Mandat dla właściciela auta. Gdzie on stoi?
(2020.08.10)
W tym miejscu notorycznie stoi jakiś samochód.
Sasiadd (2020.08.10)
@Sasiadd - Dobrze, że stał samochód a nie jakiś spacerowicz. Na prostej drodze rypnął bo miał trzy koła zamiast czterech. A na trojkolowcu jechał pierwszy raz i to też o czyms swiadczy
Krol (2020.08.10)
Powrót do komentarzy