Wybrany wątek opinii
Mandat dla właściciela auta. Gdzie on stoi?
Do moderacji
Odpowiedz
29
2
W tym miejscu notorycznie stoi jakiś samochód.
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
@Sasiadd - Dobrze, że stał samochód a nie jakiś spacerowicz. Na prostej drodze rypnął bo miał trzy koła zamiast czterech. A na trojkolowcu jechał pierwszy raz i to też o czyms swiadczy
Do moderacji
Odpowiedz
1
7