UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No auto pięknie stoi na calym chodniku, piesi muszą zejsč na ulice i ryzykowac potrąceniem, tylko w Emblagu", brawo wszystkie sluzby
Sluzba nie druzba
No auto pięknie stoi na calym chodniku, piesi muszą zejsč na ulice i ryzykowac potrąceniem, tylko w Emblagu", brawo wszystkie sluzby
Sluzba nie druzba