UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No auto pięknie stoi na calym chodniku, piesi muszą zejsč na ulice i ryzykowac potrąceniem, tylko w Emblagu", brawo wszystkie sluzby

Sluzba nie druzba

Anuluj