UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zlikwidować parking handlarzy przy rynku!!! czy ktoś w tym mieście się tym zajmie?? lewizna lewiznę pogania a normalni ludzie nie maja gdzie stawiac aut.


Anuluj