UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zlikwidować parking handlarzy przy rynku!!! czy ktoś w tym mieście się tym zajmie?? lewizna lewiznę pogania a normalni ludzie nie maja gdzie stawiac aut.
zlikwidować parking handlarzy przy rynku!!! czy ktoś w tym mieście się tym zajmie?? lewizna lewiznę pogania a normalni ludzie nie maja gdzie stawiac aut.