UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a policja i straż dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!


Anuluj