Wybrany wątek opinii
A ten samochodzik to pewnie dobrze zaparkowany. Na chodniku przy skrzyżowaniu. Ciekawe czy właściciel tez przytulił mandat
Do moderacji
Odpowiedz
30
5
Na wysepce przy garażach i tam akurat można parkowax
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
@Kira1 - W Elblągu to chyba wszędzie można parkować jest przyzwolenie "władzy"i mieszkańców.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Dokładnie
Do moderacji
Odpowiedz
6
0