Wybrany wątek opinii

A ten samochodzik to pewnie dobrze zaparkowany. Na chodniku przy skrzyżowaniu. Ciekawe czy właściciel tez przytulił mandat
(2020.08.10)
Na wysepce przy garażach i tam akurat można parkowax
Kira1 (2020.08.10)
@Kira1 - W Elblągu to chyba wszędzie można parkować jest przyzwolenie "władzy"i mieszkańców.
(2020.08.11)
Dokładnie
(2020.08.11)
Powrót do komentarzy