UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem chora, po poważnej operacji. Nie mogę odpocząć w spokoju, bo od rana lata ten samolot. Mieszkam na Zatorzu. Naprawdę ktoś nie ma litości. Nie liczy się z Nikim i niczym.
B
Jestem chora, po poważnej operacji. Nie mogę odpocząć w spokoju, bo od rana lata ten samolot. Mieszkam na Zatorzu. Naprawdę ktoś nie ma litości. Nie liczy się z Nikim i niczym.
B