UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wez tabletke na uspokojenie. Ja lubię ten dzwiek, od rana do wieczora niech lata. Jak mozna nie lubic dźwięku samolotu?? Dziwaki stare!!
CH
Wez tabletke na uspokojenie. Ja lubię ten dzwiek, od rana do wieczora niech lata. Jak mozna nie lubic dźwięku samolotu?? Dziwaki stare!!
CH