UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy zostaną potępieni przez historię autorzy powstania, którzy doprowadzili do wyniszczenia inteligencji i zburzenia stolicy. A ich dzisiejsi chwalcy zrzucają winę na innych. Jeszcze generał Władysław Anders domagał się ukarania przywódców powstania za doprowadzenie do tragedii narodowej. Chwała i pamięć należy się tylko zwykłym mieszkańcom Warszawy i szeregowym bojownikom poległym w bezsensownej walce w imię wydumanych ambicji politycznych ich dowódców.

Spod Dunkierki.

Anuluj