UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy zostaną potępieni przez historię autorzy powstania, którzy doprowadzili do wyniszczenia inteligencji i zburzenia stolicy. A ich dzisiejsi chwalcy zrzucają winę na innych. Jeszcze generał Władysław Anders domagał się ukarania przywódców powstania za doprowadzenie do tragedii narodowej. Chwała i pamięć należy się tylko zwykłym mieszkańcom Warszawy i szeregowym bojownikom poległym w bezsensownej walce w imię wydumanych ambicji politycznych ich dowódców.
Spod Dunkierki.