71
28.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taka moda. I wygoda
CH (2020.07.28)
@Było super - Opowiedz:)jestem ciekawa bo nie bylam
CH (2020.07.28)
@CH - No. co, piekny jest:)
CH (2020.07.28)
po co mam pracować. Mam szóstkę dzieci. Jarosław daje mi co miesiąc trzy tysiaki. Dziadek i babcia dostali trzynaste emerytury. Oddali mi je, bo im są nie potrzebne, bo oni świetnie sobie radzą i żyją w szczęściu i dostatku gdyż mają po 1200 złotych emerytury miesięcznie. Wujek jest górnikiem. To jak dostaje co roku 13 i 14 wypłatę to też mi je oddaje. A może uda mi się podpiąć pod jakiś interesik Ministerstwa Zdrowia i zarobię sobie na maseczkach, respiratorach lub czymś innym. Po co mam pracować. .. .Sam sobie pracuj
dyzio (2020.07.28)
@Katolik - Do szkoły wróć
Jaco$ (2020.07.28)
@Jurek @wpl - Opanujcie się ludzie 😃wolna wola każdego, aby nosić opaski, które przed niczym nie chronią.
(2020.07.28)
Jak beda za kilka tygodni wpuszczac po jednej osobie do sklepu to wiecie komu dziekowac
dfg (2020.07.28)

info

1  
  3
Dorzucilem sie do ich wycieczki, powodzenia w drodze i dobrej pogody!!!
AS WYMIATA (2020.07.28)

info

2  
  2
Właśnie, że maski chronią - mnie od ciebie, nie mam ochoty wdychać twoich, śmierdzących wyziewów.
(2020.07.28)
@dyzio - Oj Dyzio, Dyzio a mialem Cie za Kolinskiego, tez czasem cos madrego chlapnal- no ale widac, ze tez Ci sie robic nie chce, jesli na sama mysl o robocie juz d. .. a Ci sie poci, to zaloz sobie firme z gaciami dodaj do tego pieluche I te masaczki o ktorych piszesz I masz gotowy zestaw - jak sie zes. .. .sz, to nawet nie poczujesz.
Doradca finansowy (2020.07.29)