A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taka moda. I wygoda
@Było super - Opowiedz:)jestem ciekawa bo nie bylam
@CH - No. co, piekny jest:)
po co mam pracować. Mam szóstkę dzieci. Jarosław daje mi co miesiąc trzy tysiaki. Dziadek i babcia dostali trzynaste emerytury. Oddali mi je, bo im są nie potrzebne, bo oni świetnie sobie radzą i żyją w szczęściu i dostatku gdyż mają po 1200 złotych emerytury miesięcznie. Wujek jest górnikiem. To jak dostaje co roku 13 i 14 wypłatę to też mi je oddaje. A może uda mi się podpiąć pod jakiś interesik Ministerstwa Zdrowia i zarobię sobie na maseczkach, respiratorach lub czymś innym. Po co mam pracować. .. .Sam sobie pracuj
@Katolik - Do szkoły wróć
@Jurek @wpl - Opanujcie się ludzie 😃wolna wola każdego, aby nosić opaski, które przed niczym nie chronią.
Jak beda za kilka tygodni wpuszczac po jednej osobie do sklepu to wiecie komu dziekowac
Dorzucilem sie do ich wycieczki, powodzenia w drodze i dobrej pogody!!!
Właśnie, że maski chronią - mnie od ciebie, nie mam ochoty wdychać twoich, śmierdzących wyziewów.
@dyzio - Oj Dyzio, Dyzio a mialem Cie za Kolinskiego, tez czasem cos madrego chlapnal- no ale widac, ze tez Ci sie robic nie chce, jesli na sama mysl o robocie juz d. .. a Ci sie poci, to zaloz sobie firme z gaciami dodaj do tego pieluche I te masaczki o ktorych piszesz I masz gotowy zestaw - jak sie zes. .. .sz, to nawet nie poczujesz.