A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niebiosa
Z taka PiSowska służba zdrowia to już tylko pozostała wiara i modlitwa, inaczej człowiek się nie wyleczy!
@Kaczan - Grupa ignorantów, nie wierzą w koronowirusa, a boją się LGBT.
@jaaaaaaaaaaaaaa - A czego tu uregulować? Pielgrzymka jest pewną formą pokuty ludzi wierzących a nie ich odwagi.
@CH - szczerze, to mi też się podoba, mmmm i to mój imiennik
@Doradca finansowy - no właśnie Koliński nieobecny, czyżby zajął się pracą?
taaa, cycka, chyba kolegi?
@Kaczan - Przypominam ci Kaczan, że Polska nie jest państwem wyznaniowym!
@666 - A gdzie "dystans społeczny", maseczki. Hej z kropidłem na koronawirusa!
A gdzie maseczki i 2-metrowe odstępy