71
28.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niebiosa
(2020.07.29)
Z taka PiSowska służba zdrowia to już tylko pozostała wiara i modlitwa, inaczej człowiek się nie wyleczy!
Adanys (2020.07.29)

info

3  
  2
@Kaczan - Grupa ignorantów, nie wierzą w koronowirusa, a boją się LGBT.
myk (2020.07.29)
@jaaaaaaaaaaaaaa - A czego tu uregulować? Pielgrzymka jest pewną formą pokuty ludzi wierzących a nie ich odwagi.
(2020.07.29)
@CH - szczerze, to mi też się podoba, mmmm i to mój imiennik
(2020.07.29)
@Doradca finansowy - no właśnie Koliński nieobecny, czyżby zajął się pracą?
(2020.07.29)
taaa, cycka, chyba kolegi?
(2020.07.29)
@Kaczan - Przypominam ci Kaczan, że Polska nie jest państwem wyznaniowym!
cornick (2020.07.29)
@666 - A gdzie "dystans społeczny", maseczki. Hej z kropidłem na koronawirusa!
OBATEL (2020.07.29)
A gdzie maseczki i 2-metrowe odstępy
korona (2020.07.29)

info

1  
  0