Wybrany wątek opinii
To zgromadzenie jest a gdze maski a gdzie policja i straz miejska. ////> > ???? W Autobusach musi sie miec a na spędach klerów juz nie?????
Do moderacji
Odpowiedz
25
22
@Jurek @wpl - Opanujcie się ludzie 😃wolna wola każdego, aby nosić opaski, które przed niczym nie chronią.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Właśnie, że maski chronią - mnie od ciebie, nie mam ochoty wdychać twoich, śmierdzących wyziewów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1