Wybrany wątek opinii

To zgromadzenie jest a gdze maski a gdzie policja i straz miejska. ////> > ???? W Autobusach musi sie miec a na spędach klerów juz nie?????
Jurek @wpl (2020.07.28)
@Jurek @wpl - Opanujcie się ludzie 😃wolna wola każdego, aby nosić opaski, które przed niczym nie chronią.
(2020.07.28)
Właśnie, że maski chronią - mnie od ciebie, nie mam ochoty wdychać twoich, śmierdzących wyziewów.
(2020.07.28)
Powrót do komentarzy