A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
DLACZEGO ksieża nie wypraszają ludzi bez maseczek ze mszy? DLACZEGO!?
Jestem osobą wierzącą, ale w dobie pandemii nie wybrałabym się na pielgrzymkę. za duże ryzyko. Chociaż Mateuszek twierdzi. , żeby się nie bać, pandemia odpuszcza. .Ciekawe gdzie dalej po 400,500 osób zakażonych. .. brak rozsądku w ludziach, łącznie z Mateuszkiem. .. Ale zdrowia życzę
@Bgif - mądrości oczekuj od mądrych.
Z Bogiem. ..
Ksiądz dyrektor oświadczał niedawno o przestrzeganiu przepisów bezpieczeństwa, a tu widać brak wymaganej minimalnej odległości i brak maseczek. Czy to znaczy, że ksiądz dyrektor nas okłamał?
konsekrowane nie zarażają przecież.
Tak taka wydaje się ładna dziewczyna z gitarą idzie, a kuzwa na nogach sandały i skarpetki. .. .
Rodowita Polka.
"DLACZEGO ksieża nie wypraszają ludzi bez maseczek ze mszy? DLACZEGO!?"- i tych w maseczkach z nosami na wierzchu.
No wiadomo ze takie rzeczy tez tam sa; )w 14dni tak sie ze soba zzyja zeeee. .nawet ksiądz moze miec juz wątpliwości co dalej; ))